Rreth nesh

Kompania jone

Xuzhou Minghang Packaging Products Co., Ltd. is established in 2008, located in City Xu Zhou. Factory have more than 300 workers and our furance can made 30 000tons/year; 5 sets Glass production line; belong six or four sets single and double drip, other semi-auto and CNC6S glass machines; Also have excellent QC groups and perfect testing equipment. We have more than 1 000 kinds of products; such like cosmetic  bottles, food bottles, wine bottles, fruit juice bottles; storage jars, borosilicate tube bottles; daily or artware products and other related parts like caps; sprayers; corks; packing box…  In the meantime, offer OEM and ODM services and deep-processing: spraying;printing; frosting; hot stamping; decal…

Produkt

PSE NA ZGJODHET NE

Product: çmimeve konkurruese, cilësi të lartë me xham të lartë të bardhë. QC tre hapa: Plotësisht inspektimi në prodhimin e linjës, inspektimit të rastit gjatë paketimit, dhe inspektimit të rastit para se të dërgesës produkteve të arsyeshme të thyera mund të zëvendësohet në mënyrë tjetër. Shërbimit: Professional dhe shitjet përgjegjës termi, shërbimi i vëmendshëm (online në 24 orë), ofrimit të shpejtë dhe Shipping në kohë, me qëllim të vogla pranuar (aksioneve), mostrat e lirë.

LAJME