за нас

Нашата компанија

Xuzhou Minghang пакување производи копродукции, Ltd е основана во 2008 година, кој се наоѓа во градот Ксу Џоу. Фабрика се повеќе од 300 работници, а нашите furance може да се направи 30 000tons / годишно; 5 поставува производство на стакло линија; припаѓаат шест или четири сета еднокреветни и двокреветни капка по капка, други полу-автоматски и CNC6S стакло машини; Исто така имаат одлични КК групи и совршена мерна опрема. Имаме повеќе од 1 000 видови на производи; како како козметички шишиња, шишиња храна, вино во шишиња, шишиња овошен сок; складирање тегли, шишиња борсиликатно цевка; ден или artware производи и други поврзани делови како капи; распрскувачи; тапи; пакување кутија ... Во меѓувреме, понуди ОЕМ и ODM услуги и длабока обработка: прскање, печатење; мрзнување; топла печат; decal ...

производ

Зошто Изберете нас

На производот: Конкурентна цена, со висок квалитет со високо-бело стакло. КК три чекори: Целосно инспекција на производство на линија, случаен инспекција во текот на пакување, и случајни проверка пред пратката разумни скршени производи може да се замени во следниот ред. Услуги: професионално и одговорно продажба мандат, внимателен услуга (на интернет во рок од 24 часа), брза испорака и испорака на време, мали цел прифатени (акции), бесплатни примероци.

ВЕСТИ